SOS Edukator w Łomży

Społeczno-Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym
i Niepełnosprawnym „Edukator” w Łomży

Laureat I nagrody IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu PRO PUBLICO BONO.
Wyróżniony Odznaką Honorową Województwa Podlaskiego

Development cooperation programme- Technical assistance to supporting competent systems for professionalizing early and preschool education workforce in Georgia

Trwają zaawansowane prace w realizacji projektu „Development cooperation programme – Technical assistance to supporting competent systems for professionalizing early and preschool education workforce in Georgia”.

W działaniu skierowanym do menadżerów, edukatorów i osób odpowiedzialnych za edukację przedszkolną w gminach trwają szkolenia. W Gruzji na terenie 7 samorządów objętych projektem przeprowadzono już 8 z 10 takich szkoleń.

W działaniu skierowanym do przedstawicieli uniwersytetów i wyższych uczelni z Gruzji w dniach 15-18 maja odbyła się wizyta studyjna w Polsce.

11 przedstawicieli gruzińskich uczelni odwiedziło Katedrę UNESCO im. J. Korczaka  Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, Przedszkola nr 100, 16 i 394 w Warszawie, Zielone Przedszkole na Folwarku. Goście spotkali się z przedstawicielami Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznch i Szkoleń, Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej, Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Liczne spotkania, wykłady były przestrzenią do zapoznania się z polskim doświadczeniem studiów nad rozwojem dziecka, edukacji przedszkolnej oraz z systemem kształcenia nauczycieli edukacji przedszkolnej.

Wszystkie spotkania uczestnicy uznali za wartościowe i bardzo cenne.

GALERIA

ul Wojska Polskiego 29 A
18-400 Łomża

tel. 86 215 25 87
Fax 86 215 04 63

biuro@sosedukator.pl

© 2024 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1,5% Swojego podatku

Społeczno-Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym
i Niepełnosprawnym „Edukator” w Łomży